SKUPINOVÉ LEKCE

JUMPING

Sport, při němž vypotíte litry vody, si získává čím dál víc fanoušků. A bavit bude každého, kdo si rád dává pořádně do těla! Vytrvalé skákání, posilování svalů, o kterých ani nevíte – to je jumping, skákání na malých trampolínách. A co víc, při tomto sportu jde hlavně o zábavu!

JUMPING

FITBOX

FitBox je speciálně vytvořený dynamický cvičební program, při kterém se využívá prvků boxu a kickboxu na speciálně upravených totemech. Během lekce se střídají dynamické údery a kopy, při kterých dochází k velkému energetickému výdeji a efektivnímu posilování končetin a trupu. K velkým výkonům vás bude motivovat zábavná hudba a energický instruktor.

FITBOX

KRUHOVÝ TRÉNINK

Intenzivní forma cvičení, kdy se střídá interval zatížení na předem určených stanovištích s odpočinkem. Obvykle vás budou čekat 3 až 4 kola po 8 až 16 stanovištích. Interval zátěže a odpočinku se stanovuje dle účelu, který má daný trénink splňovat. V rámci cvičení se využívá vlastní váhy těla nebo atraktivních pomůcek jako TRX, bosu, lan, medicinbalů, kettlebellů, pneumatik, činek z přírodních materiálů a řady dalších.

KRUHOVÝ TRÉNINK

THAIBOX pro děti a juniory

Tento trénink je určený pro děti od 6 do 12 let a pro juniory od 12 let, je zaměřený na základní rozvoj pohybových dovedností s prvky thai boxu.

Tréninky probíhají nácviky u pytlů a nácviky ve dvojicích u pokročilejších řízeným sparingem, kdy je dbáno na maximální bezpečí. Tento trénink u dětí a juniorů rozvine nejen lepší pohybovou schopnost a fyzickou sílu, ale podpoří i psychickou odolnost.

THAIBOX pro děti a juniory

THAIBOX

Tréninky thaiboxu (muay thai) jsou u nás určeny pro všechny, kteří potřebují posílit celé tělo, potřebují spálit přebytečné tuky a posílit psychickou odolnost. Tréninky probíhají nácviky u pytlů nácviky ve dvojicích řízeným sparingem.

THAIBOX

Thaibox kruhový trénink

Thaibox kruhový trénink je vhodný pro ženy a muže každého věku, začátečníky i pokročilé. Probíhá důkladným zahřátím celého těla, hlavní náplní je kruhový trénink, kde se střídají kondiční cviky s boxováním na pytlech a na závěr protažení a uvolnění.

Thaibox kruhový trénink

Dynamické cvičení

Dynamické intervalové cvičení, cvičení s vlastní vahou i za použití expandéru nebo jednoruček. 5-10min zahřívací rozcvička, procvičení celého těla, následuje intenzivní cvičení pro rychlé spalování tuků a navýšení fyzické kondice. Vhodné pro začátečníky i pro pokročilé.

Dynamické cvičení

KRUHOVÝ TRÉNINK PRO ŽENY

Velmi efektivní způsob hubnutí a tvarování postavy založený na principu tréninku ve fitness.

Lekce je speciálně sestavená tak, aby docházelo ke spalování tuků a tvarování problematických partií. Základem jsou poznatky z oblasti fitness a individuálního tréninku, které jsou modifikovány do podoby skupinové lekce.

KRUHOVÝ TRÉNINK PRO ŽENY